» » Сергій Дронов: Обухів має всі шанси стати комфортним для життя, багатим районом

Сергій Дронов: Обухів має всі шанси стати комфортним для життя, багатим районом

Зараз, через корумпованість місцевої влади та повну байдужість депутатів, які раніше проходили до Верховної Ради від 94-го округу, Обухівщина переживає соціально-економічну кризу.

Джерело: OneNews

Кандидат у депутати Сергій Дронов знайшов шлях, яким можна здійснити справжній економічний прорив в Обухівському районі. За його планом він може перетворитися на комфортне місце проживання європейського рівня. І вже зараз має для цього всі ресурси.

Обухов

«Обухівщина потерпає від сміттєвого апокаліпсису. При цьому Україна щороку експортує своє сміття до Польщі, де його переробляють і заробляють на цьому кошти. Хіба це не абсурд? І це при тому, що робочих місць не вистачає, малий бізнес «душить» корумпована місцева влада. Молодь взагалі не бачить тут жодних перспектив», - обурюється кандидат.

Натомість Дронов пропонує залучити іноземні інвестиції, аби перетворити проблему району на його порятунок: « Чому б не збудувати потужний сучасний сміттєпереробний завод, який по-перше врятує екологію району від стихійного звалища. А по-друге, дасть прибуток і робочі місця місцевим жителям?» 
Цю ініціативу, разом із рештою своїх пропозицій, він оприлюднив на сторінці у Фейсбук: https://www.facebook.com/SergiyDronov/

Комментарии:
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Правдивые новости газеты правда
Copyright © 2018 GaZeTa.Org.Ua