» » Партія «Слуга Народу» запустила онлайн-сервіс для спілкування з кандидатами в депутати

Партія «Слуга Народу» запустила онлайн-сервіс для спілкування з кандидатами в депутати

4 липня Партія «Слуга Народу» запустила онлайн-сервіс для спілкування з кандидатами в депутати.
Джерело: OneNews

Партія «Слуга Народу» запустила онлайн-сервіс, за допомогою якого можна спілкуватися з кандидатами-мажоритарниками та інформувати їх про проблеми в округах, де вони висуваються, - повідомляє прес-служба.

Щоб скористатися сервісом, необхідно зареєструватися на сайті партії за посиланням https://apps.sluganarodu.ua, залишити свій номер телефону для зворотного зв’язку, обрати потрібний округ і подати звернення до конкретного кандидата. До заявки можна приєднати світлини, що розкривають проблематику регіону.

За словами керівника виборчого штабу партії «Слуга Народу» Олександра Корнієнка, сервіс для спілкування з кандидатами було створено для налагодження прямої та безперешкодної комунікації громадян з претендентами на депутатський мандат. Він підкреслив, що всі заявки потрапляють до кандидатів напряму.

«Все прозоро, адже лише так ми зможемо дізнатися про всі проблеми й зібрати інформацію в кожному окрузі для того, щоб кожен кандидат міг сформувати чіткий план дій для вирішення цих проблем», – заявив Олександр Корнієнко.

Зазначимо, що наразі працює веб-версія сервісу. Мобільний додаток буде доступний найближчим часом у App Store і Google Play.

Комментарии:
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Правдивые новости газеты правда
Copyright © 2018 GaZeTa.Org.Ua