» » Правозахисник Сергій Дронов розповів сумний анекдот про стан Васильківського ЖКГ

Правозахисник Сергій Дронов розповів сумний анекдот про стан Васильківського ЖКГ

06 июль 2019, Суббота
4
0

Дронов Сергей

Неякісна вода та постійні відключення водопостачання вже кілька років поспіль залишаються «чорною візитівкою» міста Васильків, Київської області.

Джерело: OneNews

Боротися з байдужістю місцевих чиновників до цієї проблеми місцевим жителям допомагає юрист і правозахисник Сергій Дронов.

Він розповів нам, як про свою воду жартують васильків ці, аби не розплакатись: «Знаєте, що роблять васильківці щодня з сьомої до восьмої ранку? Чекають поки з крану накапає склянка води! А коли справа стосується якості цієї води, взагалі стає не до жартів. Вона просто неприйнятна! Людей за їхні ж кошти вже десятки років труїть місцева влада. І це відбувається за 30 кілометрів від столиці найбільшої країни у Європі! Чому не залучити інвестиції? Чому не збудувати сучасні очисні системи? Це означає лише одне, безлад, який відбувається у регіонах, Київ взагалі не хвилює».

Саме через це Сегрій Дронов вирішив завдати удару по проблемі – з середини. І, як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук - взяти участь у виборах до Парламенту. «Як юрист, можу вам впевнено сказати, це питання, як і багато інших, вирішується у Верховній Раді. Саме тому, я маю бути там. Бо я народився у Василькові. Це мій рідний округ. Тут живе моя сім’я. І я впевнений, що Васильківщина та Обухівщина мають всі шанси на процвітання. За це я готовий боротися до останнього».

Комментарии:
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Правдивые новости газеты правда
Copyright © 2018 GaZeTa.Org.Ua