» » До парламенту балотуються 54 кандидати, що голосували за диктаторські закони Януковича

До парламенту балотуються 54 кандидати, що голосували за диктаторські закони Януковича

Полиция

На позачергових виборах до Верховної Ради 21 липня балотуються 54 кандидати, які голосували за диктаторські закони 16 січня. Про це під час прес-конференції КВУ заявив голова КВУ Олексій Кошель.

Джерело: OneNews

Третина таких депутатів, 18 осіб, балотуються за списками партій. Найбільше депутатів, які голосували за диктаторські закони режиму Януковича, в списку "Опозиційного блоку" - 11 осіб. Зокрема, Євген Мураєв (№1 у виборчому списку партії), Віталій Хомутинник (№11), Євген Геллер (№12), Юрій Воропаєв (№13), Дмитро Добкін (№15), Тетяна Бахтєєва (№26), Олександр Долженков (№28) та інші.

Ще 5 депутатів, які голосували за диктаторські закони присутні в списку "Опозиційної платформи - За життя". Це Сергій Дунаєв (№9), Юлій Іоффе (№12), Юлія Льовочкіна (№21), Віталій Борт (№28), Юрій Мірошниченко (№41). По одному депутату в списку Аграрної партії України (Михайло Поплавський, №1 у виборчому списку) і політичної партії "Незалежність" (Іван Ступак, №2 у виборчому списку).

Решта, 36 осіб, які балотуються в одномандатних округах (з них 27 шляхом самовисування, 10 - висунуті політичними партіями: 5 висунутий партією "Опозиційна платформа За життя", 4 - "Опозиційний блок".

Комментарии:
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Правдивые новости газеты правда
Copyright © 2018 GaZeTa.Org.Ua