» » До парламенту балотуються 54 кандидати, що голосували за диктаторські закони Януковича

До парламенту балотуються 54 кандидати, що голосували за диктаторські закони Януковича

06 июль 2019, Суббота
4
0

Полиция

На позачергових виборах до Верховної Ради 21 липня балотуються 54 кандидати, які голосували за диктаторські закони 16 січня. Про це під час прес-конференції КВУ заявив голова КВУ Олексій Кошель.

Джерело: OneNews

Третина таких депутатів, 18 осіб, балотуються за списками партій. Найбільше депутатів, які голосували за диктаторські закони режиму Януковича, в списку "Опозиційного блоку" - 11 осіб. Зокрема, Євген Мураєв (№1 у виборчому списку партії), Віталій Хомутинник (№11), Євген Геллер (№12), Юрій Воропаєв (№13), Дмитро Добкін (№15), Тетяна Бахтєєва (№26), Олександр Долженков (№28) та інші.

Ще 5 депутатів, які голосували за диктаторські закони присутні в списку "Опозиційної платформи - За життя". Це Сергій Дунаєв (№9), Юлій Іоффе (№12), Юлія Льовочкіна (№21), Віталій Борт (№28), Юрій Мірошниченко (№41). По одному депутату в списку Аграрної партії України (Михайло Поплавський, №1 у виборчому списку) і політичної партії "Незалежність" (Іван Ступак, №2 у виборчому списку).

Решта, 36 осіб, які балотуються в одномандатних округах (з них 27 шляхом самовисування, 10 - висунуті політичними партіями: 5 висунутий партією "Опозиційна платформа За життя", 4 - "Опозиційний блок".

Комментарии:
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Правдивые новости газеты правда
Copyright © 2018 GaZeTa.Org.Ua