» » Великий футболіст здійснить мрію маленьких

Великий футболіст здійснить мрію маленьких

Дронов Сергей

Юні футболісти дворової команди мікрорайону Військове містечко, що у Василькові чекали на пристойний футбольний майданчик роками.

Джерело: OneNews

З минулих виборів, коли кожен прийдешній з Києва депутат годував їхніх батьків обіцянками. Чекали і васильківські батьки, яких дуже непокоїть, що в місті катастрофічно не вистачає дитячих спортивних секцій. Проте пишно квітне підліткова наркоманія. Та з кожними наступними виборами схема повторювалась: депутати приїздять з Києва, обіцяють, а наступного дня після виборів зникають.

Нарешті терпець урвався у гравця місцевого футбольного клубу «Городок» , позаштатного радника виконавчого директора Федерації футболу Київської області Сергія Дронова: « Я народився і виріс у Василькові, тут живу все життя, тут живе моя сім’я. Тому, мій край – моя відповідальність. Я думаю, всім давно зрозуміло, що нам, жителям невеликих міст, чекати допомоги від Києва, це даремно марнувати час. Потрібно брати ініціативу в свої руки. Особливо, коли справа стосується здорового виховання наших дітей. З власного досвіду можу впевнено сказати, що саме спорт допоміг мені відбутися у житті, сформувати сильний характер, полюбити здоровий спосіб життя. І готовий поборотися за те, щоб кожна дитина мого рідного міста мала таку ж можливість».

Саме через це, футболіст за покликом душі та юрист і правозахисник за фахом, Сергій Дронов вирішив зіграти на зовсім незнайомому полі – на парламентських виборах! Про що і заявив на своїй сторінці у Фейсбуці -https://www.facebook.com/SergiyDronov/ . І закликав мешканців Василькова об’єднуватись, аби разом змінити життя округу: «За багато років юридичної практики і правозахисної діяльності я здобув достатньо досвіду, щоб знайти рішення кожної нашої спільної проблеми! Досягти поставленої мети я зможу лише з Вашою свідомою підтримкою. Разом зробимо Васильківщину та Обухівщину потужними регіонами, в яких кожен їх мешканець пишатиметься своїми досягненнями задля майбутнього наших дітей».

Комментарии:
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Правдивые новости газеты правда
Copyright © 2018 GaZeTa.Org.Ua